Wywiad z Ambasadorką nowej 5. edycji akcji społecznej “Sama definiuję swój Sukces” – Martą Ciszkowską

BIO:

Marta Ciszkowska absolwentka marketingu politycznego na Uniwersytecie Warszawskim, mama trójki dzieci, fotografka, której pasja stała się pracą, a praca pasją. Od pewnego czasu prowadzi bloga dla mam threemum.pl oraz pracuje nad książką.  Kocha sport i otacza się ludźmi, którzy kochają życie.

1. Czym dla Ciebie jest sukces? /Jaka jest Twoja definicja tego słowa?

Dla mnie sukces to poczucie spełnienia, harmonia i bycie szczęśliwym. Możliwość osiągania rzeczy, które są w zgodzie ze mną. Poczucie szczęścia w domu, w rodzinie. Równowaga, którą staram się utrzymywać. Idę do przodu stawiam sobie poprzeczki i uwielbiam je przeskakiwać. Moja praca daje mi poczucie szczęścia i spełnienia, ale również odczuwam to od osób, które ze mną współpracują. Tym jest dla mnie sukces – tworzeniem i kreowaniem piękna.

2. Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji społecznej “Sama definiuję swój Sukces”?

Od zawsze miałam ogromną słabość do kobiet. To kobiety były moimi pierwszymi fotomodelkami. Chciałam, żeby się otwierały, żeby nabierały odwagi. Pragnęłam im pokazywać, że są piękne i warte czegoś więcej.  Otaczanie się kobietami, które są tak silne jest cudowną motywacją. Poznawanie każdej z nich jest wręcz zachwycające. Nie tylko czerpię z tego inspiracje jako fotografka, ale również jako kobieta. Samo zaproszenie do grona „Kobiet Sukcesu” jest ogromnym zaszczytem.

3. Jaka była/jest Twoja droga do sukcesu?

Odkąd pamiętam zawsze chciałam mieć rodzinę pełną, piękną wartościową. Zawsze to było moim marzeniem, dlatego rodzina jest moim sukcesem, wszystko co się dzieje wkoło jest częścią sukcesu, który osiągam w domu. Dzięki spełnieniu mamy, żony, przyjaciółki mogę tworzyć i się rozwijać. Moja droga do sukcesu jest dość prosta poprzez miłość, wiarę i determinację do bycia. Bycia w domu, bycia z ludźmi. Szanowania i wspierania.

4. Jak dbasz o swój rozwój osobisty i zawodowy?

Fotografia jest moją pracą, 90 % sesji to sesje komercyjne staram się być na bieżąco, przynajmniej raz w roku uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez fotografów, którzy mnie inspirują swoją pracą. Staram się być na bieżąco w nowościach zarówno fotograficznych, sprzętowych jak i modowych po to, by nie odbiegać od standardów. 

5. Co w sobie cenisz najbardziej?

Chęć rozwoju, elastyczność, samorealizację, determinacje i samodoskonalenie. 

6. Co daje/dał Ci udział w akcji społecznej “Sama definiuję swój Sukces”?

Możliwość obcowania z fantastycznymi kobietami, pełnymi pasji, chęci tworzenia, charyzmatycznych i pięknych. Poznawania nowych dziedzin. Dziewczyny dzielą się wiedzą są miłe i chętne do pomocy. 

7. Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Powiedziałabym, że:

– trzeba mieć marzenia i nie bać je realizować;

– każda kobieta może podejmować wiele inicjatyw i pełnić wiele ról;

Mamy mogą rozwijać swoje pasje, a dzieci mogą być motywacją, nie przeszkodą. Zresztą czuję potrzebę dzielenia się tym i dlatego powstał blog dla mam i nie jest on opowiastką o tym, jak macierzyństwo jest piękne, ale o tym, że macierzyństwo to impuls. Mam nadzieję, że to opowieść o tym, że my kobiety możemy się dzielić wiedzą, wspierać się i motywować, że macierzyństwo to nie tylko te piękne chwile, ale też ciężka praca i nieprzespane noce, ale nie musimy być perfect! Wystarczy, że jesteśmy i kochamy. Czasem to więcej niż po prostu bycie. Staram się poruszać wiele tematów, które mam nadzieję, że będą dla kogoś motywacją.

Fotografia: Monika Szałek Makijaż: Anna Stelmaszczyk Chopard’d Stylizacja włosów: Salon In Harmony Dawid Gołuzd

Miejsca sesji zdjęciowej – Studio Skandal

1 comment

  1. Gośka

    Znam Martę od jej młodych lat.Wspaniała dziewczyna serdecznie jej gratuluję. Osiągnęła jeden mam nadzieję że swoich celów.

Comments are closed.

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram